Nuda fórum :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Historie fóra EmptyTue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Historie fóra EmptyFri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Historie fóra EmptyTue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Historie fóra EmptyTue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Historie fóra EmptyWed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Historie fóra EmptyThu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Historie fóra EmptySat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Historie fóra EmptySat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Historie fóra EmptySun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

 

 Historie fóra

Goto down 
AutorZpráva
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Historie fóra Empty
PříspěvekPředmět: Historie fóra   Historie fóra EmptySat 4 Apr - 19:23:37

Tak bych Vám chtěl napsat historii tohoto fóra.

Dne 18.2.2009 jsem toto fórum založil společně s KRAJTOU a několik hodin jsem na něm usilovně pracoval. V ten den již bylo možné fórum navštívit zhruba na 12 hodin, kdy jsem nastavoval úplně základní věci ( grafika, předělávání do češtiny,... ). Potom bylo fórum vypnuté až do 18:00 - 19.2.2009, kdy jsme ho oficiálně spustili.
Od té doby fórum prošlo ještě několika změnama, hlavně v oblasti rozšiřování rubrik a přidání věcí, které by Vás mohly zajímat. Pochopitelně ještě mnoho věcí přibyde, ale o tom rozhodne budoucnost.
A asi poslední informace ze současné historie je, že dnes ( 4.4.2009 ) byl vyplacen první uživatel a pokořili jsme 100 příspěvků.

Všem, kteří nás podporují velice děkuji a doufám, že tu s námi ještě nějaký ten čas vydržíte.

Váš Admin kobra

EDIT ( kobra5 ; 18:24 ; 4.4.2009 ): Budu rád, když i Vy přidáte nějaké ty postřehy z historie tohoto fóra.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Historie fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie fóra   Historie fóra EmptyFri 12 Jun - 15:03:53

Dne 11.6.2009 naše fórum pokořilo již podruhé 200 příspěvků. Teoreticky je možné, že tento počet pokoří ještě potřetí, protože témata, která jsou již neužitečná se přesouvají do koše, odkud je v případě nutnosti kdykoliv můžeme obnovit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Historie fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie fóra   Historie fóra EmptyThu 16 Jul - 1:42:16

Tak a je to tu. Dalších 100 příspěvků ( již 300 ) jsme pokořili dne 16.7.2009. Doufám, že to takhle půjde dál a bude se Vám tu líbit ( jaké si fórum uděláte, takové ho budete mít ).


Naposledy upravil kobra5 dne Thu 16 Jul - 1:42:51, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Doplněn jeden důležitý údaj.)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Historie fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie fóra   Historie fóra EmptyWed 22 Jul - 13:01:13

Od počátku fóra jsme již zavedli několik soutěží a prošlo našimi prsty spousty dat, která jsme museli zpracovávat. Já jsem rád, že jsem toto fórum založil a že ho společně s Vámi budujeme směrem, aby pro Vás bylo co nejlepší. Samozřejmě s tím neplánujeme skončit, ba naopak se budeme snažit ještě více dělat pro to, abyste se tu cítili dobře. Jsem rád, za všechny, kteří se sem zaregistrovali a hlavně za ty,kteří tu pravidelně píší. Fórum opravdu bude takové, jaké si ho Vy sami vybudujete. Tak ještě jednou děkuji všem za podporu a jsem rád, že jsme tak brzy od 300 příspěvků pokořili 400 ( 22.7.2009 ). Snad se to ještě zlepší a brzy dosáhneme 1.000.


Naposledy upravil kobra5 dne Thu 30 Jul - 15:47:47, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Opravena chyba.)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Historie fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie fóra   Historie fóra EmptyThu 30 Jul - 15:54:11

Tak a máme za sebou 500 příspěvků ( až bude trochu více času, tak promažu spamy, takže to možná klesne pod 500 ). Všem, kteří se na rozvoji podílejí velmi děkuji ( jmenovitě abik2, PickoFicko a admini ). Moc jsem tomu nevěřil, že bychom tak brzy mohli dosáhnout takového množství příspěvků. Samozřejmě fórum nekončí a vesele pokračujeme dál. Budu se těšit na nové tváře a udělám vše pro to, abyste se tu nenudili.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Historie fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie fóra   Historie fóra EmptySun 2 Aug - 3:29:23

Tak a máme tu další novinku. Dne 1.8. 2009 se k nám registroval 10 návštěvník. Děkuji všem registrovaným ještě jednou za to, že se k nám registrovali.

Ovšem nezůstaňme pouze u této novinky a rovnou přejděme k další. Již od stejného dne proběhla na fóru další úprava. U věcí na přání, o které si u nás píšete přibývají :ano: ( splněno ) a 🇳🇪 ( nesplněno ) nebo zůstanou prázné ( čeká na vyřízení ). Což je děláno pouze pro přehlednost fóra. Doufám, že tuto novinku uvítáte.


Naposledy upravil kobra5 dne Sun 2 Aug - 3:42:07, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Upraveno.)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Historie fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie fóra   Historie fóra EmptyThu 18 Feb - 22:55:48

A je to tu, dneska přišel ten slavný den, kdy jsme oslavili přesně 1 rok působení na internetu. Ano, je to tak. 18.2.2009 bylo naše fórum založeno a o několik dní později bylo oficiálně uvedeno na veřejnost. V době, kdy jsem jej zakládal, nečekal jsem, že budeme mít každodenní návštěvnost a že sem vůbec někdo bude chodit, ale je to velmi hezký pohled, když tady vidím nové a nové tváře, za což právě vděčíme Vám, našim členům. Moc Vám za to děkuji a doufám, že nám zůstanete věrni i nadále a doufám, že tu s námi prožijete spousty hezkých zážitků a budete se sem rádi vracet.

Ještě jednou Vám všem děkuji. My tu i nadále zůstáváme a budeme se snažit plnit Vaše přání, jak jen to bude možné.

(Vzhledem k tomu, že toto je jedinečný den, tak si během víkendu napište o jakékoliv přání. Do konce příštího týdne bych chtěl dokončit všechny rozdělané věci a přidat sem veškeré přání, co mohu splnit.)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
Sponsored content





Historie fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie fóra   Historie fóra Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Historie fóra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Údržba fóra
» První soutěž tohoto fóra a našich stránek

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Fórum :: Novinky-
Přejdi na: