Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.

PříjemFAQRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Tue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Fri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Tue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Tue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Wed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Thu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Sat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Sat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Sun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

Share | 

Poker - 850Kč do hry pro každého zdarma

Goto down 
AutorZpráva
canibalx
Začátečník
Začátečník

Male
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 08. 10. 10

PříspěvekPředmět: Poker - 850Kč do hry pro každého zdarma   Sat 4 Jun - 18:50:23

Ano, je to přesně tak, jak říkám. Pokud vás baví tato gentlemanská hra plná adrenalinu a rádi byste si jí zahráli za skutečné peníze, ale bojíte se investovat, tak jste na správném místě. Pokerstrategy má výjmečnou akci - 850Kč pro každého, kdo vyplní krátký kvíz.

Co je pokerstrategy

Poker strategy je multifunkční web, který spolupracuje s největšími pokerovými webovými portály a informuje uživatele o jejich akcích. Pokerstrategy funguje i jako výukový program, který zapomocí videí a velice zajímavých podpůrných návodů, vás zasvětí do tajů pokeru. Naučíte se jak snižít riziko prohry a zvýšit šanci na úspěch, jak vycítit, kdy protihráč blafuje a kdy se vyplatí přivsadit. Po jednoduchém zaregistrování vám bude přístupná první lekce výuky, kde se dozvíte základní informace o pokeru, následně vás požádají o vyplnění kvízu, jež otestuje jak jste byli pozorní. Je jednoduchý a pokud ho zvládnete, tak dostanete na váš účet 50$ do dvou dnů. Budete si moct vybrat do jaké herny chcete peníze poslat. Podmínkou je si založit v herně nový účet.

Strategypoints

V každém herním portálu získáváte za aktivitu body, které se vám budou automaticky převádět do strategypoker na tzv strategypoints. Po určitém nasbíraném počtu bodů, dostanete medaili a otevře se vám další nové lekce. Také je každý měsíc vypsána soutěž o nejaktivnějšího člena pokerstrategy a přerozděluje se 80 000$ pro prvních 250 Top uživatelů.

Doporuč nás kamarádovi

Již více než 4 miliony členů se přihlásily k našemu multimediálnímu pokerovému vzdělávání a uživatelské komunitě. Více než milion členů využilo naší nabídky $50 zdarma k nastartování své pokerové kariéry. To z nás činí nejznámější pokerovou školu a komunitu na celém světě.

Chceme, abyste z tohoto úspěchu těžili i vy - jelikož jste s naší nabídkou obeznámeni, jste tím nejlepším možným propagátorem, jakého bychom si mohli přát! Pozvěte své přátele, přiveďte nové členy k PokerStrategy.com a my vás za každého takového člena odměníme až do výše $100.

Vydělejte si až $100 za každého nového člena - k navýšení vašeho pokerového bankrollu nebo k okamžitému výběru. Je to jednoduché:

Registrace
Návrat nahoru Goto down
http://cashnet.webnode.cz
kobra5
Admin
Admin

Male
Počet příspěvků : 644
Datum registrace : 18. 02. 09

PříspěvekPředmět: Re: Poker - 850Kč do hry pro každého zdarma   Wed 29 Jun - 3:10:59

Mám jednu otázku.Smile Na dotyčné herně musím vytvořit účet pod Pokerstrategy odkazem nebo je možné se registrovat pod někoho jiného? Protože jinak by to byl od nich celkem luxusní tah s obrovskými výdělky (oni zaplatí 850 Kč, BWin jim dá 1000 Kč za registraci).Smile Nevím, jak to je u ostatních heren, co tam mají, protože zase tak znalý nejsem.Smile
Ale jinak ano, přemýšlím o registraci, jen teda vyčkám odpovědi, protože pod ně se zrovna nikam registrovat nechci, kde později budu chtít třeba skutečně investovat.Smile Jinak jak je to s těma hernama, je nějaká, která hned nevyžaduje po registraci peníze? Nebo jakým způsobem se počítá těch 50$? Počítá se to jako platba ode mě? Smile
Případně jaké herny bys doporučil, ať už z jakéhokoliv důvodu? Já znám teda BWin, William Hill, PartyPoker, FullTiltPoker, PokerStars a Unibet Poker.

Na něco si odpovím sám, ale kdyžtak mě oprav... registrovat se musím přes jejich odkaz, platbu musím provést nejprve já, pak teprve dostanu odměnu...

Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
canibalx
Začátečník
Začátečník

Male

PříspěvekPředmět: Re: Poker - 850Kč do hry pro každého zdarma   Wed 29 Jun - 17:30:03

FullTiltPoker se osvědčil mě. Mám takový pocit, že jsem se registroval přes jejich stránky, ale nevidím v tom žádné mínus. Vyplnil jsem jejich qvíz, myslím na poker strategy a napsal, že chci 50$ poslat na můj účet do herny FullTiltPoker. Během druhého dne jsem měl 50$ na účtě, za které bylo možno hrát. Vybrat si je samozřejmě nemůžeš. Výběri jsou možné, až po tvém prvním vkladu. Teď nevím kolik je minimální, ale nabízejí super akci, kolik vložíš - tolik dostaneš navíc a posléze máš z aktualizovaný výběr. Samozřejmě, že nejsou hloupí a nedovolí ti ihned vše vybrat i s bonusem. To by pak každý vložil, nechal si vyplatit bonus a utekl. Musíš si ten bonus vyhrát.

Takže Máš 50$ od strategy - vložíš svých 50 a dostaneš 50$ navrh. Momentálně si můžeš vybrat 100$ - těch bonusových 50 od herny si můžeš vybrat jakmile vyhraješ svých vlastních 50$. Pokud máš ještě nějaké otázky tak se ptej Smile
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male
Počet příspěvků : 644
Datum registrace : 18. 02. 09

PříspěvekPředmět: Re: Poker - 850Kč do hry pro každého zdarma   Wed 29 Jun - 17:45:00

Jak jsem říkal, dobrá strategie z jejich strany.Smile Na FTP dostaneš třeba až 115$ za přítele, takže máš mnohem rozumnější se domluvit s někým, koho znáš a je tam registrovaný, že Ty půjdeš pod něj a výdělek si rozdělíte.Smile V tomhle případě kdybys nabídl dotyčnému hráči, že až Ti vydělá těch 115$, že mu zaplatíš 60$ na účet, vydělal bys na tom jak Ty sám, tak dotyčný.Smile Vím, hledám v tom složitosti.Smile

Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
canibalx
Začátečník
Začátečník

Male

PříspěvekPředmět: Re: Poker - 850Kč do hry pro každého zdarma   Wed 29 Jun - 18:11:37

ano hledáš, jelikož tím, že se registruješ přes poker strategy získáváš spousty výhod navíc. Affilliate do 30 heren. Pokerstrategy body za aktivitu v kterékoliv herně kterou nabízejí. Ty můžes směňovat za peníze, kupovat si instruktážní videa s pokerovou strategií. Zůčastňovat se soutěží o top 250 hráčů měsíce, kteří získají opět peníze. Dále za přivedeného přítele (aktivního, získáš dalších až 100 dolarů. Takže je výhodnější se registrovat přes ně a čerpat jejich výhod, než se tam dostat přes kámoše, získat jednorázovou odměnu a šmitec.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Poker - 850Kč do hry pro každého zdarma   

Návrat nahoru Goto down

Poker - 850Kč do hry pro každého zdarma
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Výdělek na internetu :: Jiné výdělky-
Přejdi na: