Nuda fórum :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptyTue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptyFri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptyTue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptyTue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptyWed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptyThu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptySat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptySat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptySun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních :: 1 Bot

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

 

 Soutěže, soutěže a zase ty soutěže

Goto down 
AutorZpráva
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Soutěže, soutěže a zase ty soutěže Empty
PříspěvekPředmět: Soutěže, soutěže a zase ty soutěže   Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptySun 2 Oct - 1:51:10

Jak jsem slíbil v příspěvku s novinkama, budu zde průběžně publikovat spousty různých soutěží. Většina serverů dělá publikaci soutěží za peníze, na což já musím odpovědět otázkou, proč? Jistě, také z toho budu něco mít. Za každý link vydělám 0,000001 $, což znamená, že prakticky nevydělám vůbec nic, ovšem za nějaký ten čas mi to třeba pokryje i náklady na přechod na vlastní hosting.Smile Takže všem, kteří se soutěží zůčastní chci předem poděkovat a popřát Vám i nějakou tu výhru. Jinak je zde veškerá publikace stránek zdarma a pokud pořadatel požádá, tak i bez vyplněných správných odpovědí.

Možná Vás napadá otázka, co z toho vlastně mám, když takto veřejně publikuji soutěže včetně správných odpovědí... nemám z toho naprosto nic. Pouze dobrý pocit a možná i nějaké to poděkování od lidí, kteří vyhrají, navíc si tím snižuji šanci na výhru, když přivedu velký počet lidí.

A teď k soutěžím. Většina zde uvedených soutěží není provozována přímo mnou samotným, proto nefunkčnosti (pokud se nejedná o nefunkční link) nehlašte mně, nijak nejsem schopen to ovlivnit.

Výrazně doporučuji na soutěžení založit nový e-mail. Spousta stránek zasílá novinky a pokud Vám každý den začne chodit 20-30 e-mailů jen s novinkama, nebudete z toho nadšeni.

Chcete být upozorněni, když přidám nové soutěže? Není nic snadnějšího. Pro tento účel jsem zřídil skupinu (najdete jí pod kolonkou Usergroups > Soutěžící) a všem, kteří se do této skupiny přihlásí budeme zasílat informace o nově přidaných soutěžích. Kdykoliv je možné se ze skupiny odhlásit.

Z počátku budou soutěže přidávány každý den, než své zásoby vyredukuji na nulový počet (mám v zásobě přes 100 různých soutěží a to pořád přibývají), později je budu přidávat jednou za čas, když zrovna bude čas, každopádně minimálně 24 hodin před koncem soutěže.

Soutěžíte, ale nikdy jste nevyhráli? Nezoufejte. Vyzkoušel jsem asi 1000 soutěží, než jsem prvně vyhrál, ovšem pak se s výhrami roztrhl pytel a nyní pomalu každý druhý týden nějakou tu výhru dostanu domů, což samozřejmě velmi potěší a kor u věcí, které mohu využít (občas jako dárek, protože šperky nejsou zrovna pro mě nejvhodnější).

Máte-li svou vlastní soutěž? Víte o nějaké soutěži, kterou zde nemáme? Pošlete mi odkaz a já jí zde zveřejním. V případě dohody bez správných odpovědí.

Pěkné soutěžení a jakékoliv dotazy pište do tohoto topicu, všechny otázky rád zodpovím.Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Soutěže, soutěže a zase ty soutěže Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěže, soutěže a zase ty soutěže   Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptySat 15 Oct - 1:01:35

V současné době je připraveno pro Vás více než 300 různých soutěží o nejrůznější věci.Smile Během dnešního dne přidám všechny soutěže končící do 20.10.2011 a během následujících dní se pokusím dopřidat soutěže do konce měsíce.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Soutěže, soutěže a zase ty soutěže Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěže, soutěže a zase ty soutěže   Soutěže, soutěže a zase ty soutěže EmptySat 22 Oct - 17:23:37

Blíží se Vánoce a doposud se nikdo nezúčastnil žádné ze zde zveřejněných soutěží, což mě vede k tomu, že asi nemá nikdo zájem něco vyhrát. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl ukončit přidávání nových soutěží do doby, než bude alespoň jeden zájemce přidaný ve skupině soutěžících. V případě, že po přidání do skupiny se zůčastní alespoň 1 soutěže týdně, budu soutěže přidávat. Do té doby se nebudu zdržovat postováním linků (zabírá to hodně času a pokud se nikdo neúčastní, tak ten čas mohu využít efektivněji třeba na rozvoj fóra).
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
Sponsored content





Soutěže, soutěže a zase ty soutěže Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěže, soutěže a zase ty soutěže   Soutěže, soutěže a zase ty soutěže Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěže, soutěže a zase ty soutěže
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Soutěže :: Soutěže o ceny-
Přejdi na: