Nuda fórum :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Jakub Smolík [koncert] EmptyTue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Jakub Smolík [koncert] EmptyFri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Jakub Smolík [koncert] EmptyTue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Jakub Smolík [koncert] EmptyTue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Jakub Smolík [koncert] EmptyWed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Jakub Smolík [koncert] EmptyThu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Jakub Smolík [koncert] EmptySat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Jakub Smolík [koncert] EmptySat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Jakub Smolík [koncert] EmptySun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních :: 1 Bot

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

 

 Jakub Smolík [koncert]

Goto down 
AutorZpráva
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Jakub Smolík [koncert] Empty
PříspěvekPředmět: Jakub Smolík [koncert]   Jakub Smolík [koncert] EmptyThu 20 Oct - 19:44:07

Jak jsem před nedávnem slíbil, začnu zde publikovat svoje recenze a toto je moje první oficiální recenze.

Proč jsem si zrovna vybral Jakuba Smolíka? Zítra tomu budou 2 týdny, co jsem navštívil jeden z jeho koncertů, který probíhal v Lomnici nad Popelkou. A to mi tak připomíná, že v současné době bude vydávat nové CDčko, které jistě bude stát za to. Jakub to vzal hned od začátku příjemným způsobem a celé vystoupení započali vtipkováním, které člověk neuslyší vícekrát.
Vzhledem k tomu, že každý z koncertů je jedinečný, dovolím si prozradit, co následovalo pak. Když dovtipkovali (dokázali pobavit úplně celé publikum), přešlo se k písničkám. Začalo se starými, ale přesto krásnými hity a po určité době se přešlo k hitům novým a tedy i k písním z nového CDčka. Následovala krátká soutěž s poznáváním písně, kde ti, kdož správně poznali, si odnesly domů dárek v podobě CDčka/DVDčka.
Následovalo opět několik písní a blížila se poslední třetina, tak jak to tak bývá zapojil do písní i lidi. Některé z diváků si pozval na pódium a nechal si od nich dělat doprovod, což byla příjemná změna oproti jiným koncertům. Po písničce už zapojil i všechny ostatní a nechal diváky zpívat s ním, načež si samozřejmě nechal rytmické písně a tím i diváky rozpohyboval.
Jedinou chybičku, kterou musím vytknout je fakt, že koncert nebyl delší. Osobně bych si dal delší koncert, než-li jen 3 hodiny, ale je mi jasné, že zpívat 3 hodiny není vůbec lehké.

Ještě jednou bych chtěl Jakubovi poděkovat za pěkný koncert a budu se těšit na nějaký další.

Závěrem: Koncert se mi natolik líbil, že jsme se rozhodli jej ještě jednou navštívit a tentokrát v Hradci Králové dne 30.11.2011. Pokud by měl někdo zájem se tam sejít, dejte mi vědět, navíc je vedle nás volné sedadlo, tak se můžeme domluvit a můžete si zakoupit místo vedle mě.

Hodnocení: Dlouho jsem se rozhodoval nad tím, jaké hodnocení tomuto koncertu udělit. Byl bez chybičky, člověk se příjemně pobavil a navíc odcházel domů s příjemným pocitem, ovšem kdybych dával hned plný počet, bylo by to divné, proto dávám 9 Like a Star @ heaven / 10 Like a Star @ heaven .
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
 
Jakub Smolík [koncert]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Recenze, hodnocení a jiné porovnávání :: Koncerty, divadla, muzikály, festivaly, ...-
Přejdi na: