Nuda fórum :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Hernikoutek.cz EmptyTue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Hernikoutek.cz EmptyFri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Hernikoutek.cz EmptyTue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Hernikoutek.cz EmptyTue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Hernikoutek.cz EmptyWed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Hernikoutek.cz EmptyThu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Hernikoutek.cz EmptySat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Hernikoutek.cz EmptySat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Hernikoutek.cz EmptySun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

 

 Hernikoutek.cz

Goto down 
AutorZpráva
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Hernikoutek.cz Empty
PříspěvekPředmět: Hernikoutek.cz   Hernikoutek.cz EmptySun 13 Nov - 4:25:25

Zdravím všechny čtenáře mých recenzí.

Již máme za sebou měsíc říjen, ve kterém jsem si dovolil napsat recenzi na koncert Jakuba Smolíka a je na čase, abych napsal nějakou další, novou recenzi. Možná mnoho z Vás překvapím svým výběrem webové stránky, na kterou píši recenzi, ale tato stránka si jí zaslouží asi nejvíce ze všech, které navštěvuji.

Něco o stránkách
Po první návštěvě si asi řeknete, že stránky nejsou vůbec ničím zvláštní a máte pravdu. Stránky opravdu nejsou ničím zvláštní a ani nijak graficky dokonalé, prostě obyčejné herní stránky, kde ani počet her není nijak závratný, ale hlavní předností ve svém oboru je možnost vyhrát nějakou cenu v turnajích probíhajících v hraní her. Proč si neodnést třeba nějakou tu knížku za hraní her, když to je možné? Dnes již poměrně běžným trendem stránek je možnost zápisu skóre u her, tudíž se spousty z nás snaží bojovat o prvenství v některých hrách, ovšem pouze zde jste odměňováni za toto soutěžení, což pro mě řadí tyto stránky na první příčku v herním průmyslu.

Jak to všechno začalo aneb historie stránek z pohledu hráče kobra5
Ale postupně. Psalo se datum 23.7.2011, kdy jsem na stránky prvně zavítal a zaregistroval se. Tehdy jsem ještě vůbec neměl ponětí, co na těch stránkách najdu, vyplnil jsem tam jednu soutěžní odpověď a na nějaký čas se na stránkách neobjevil. V té době turnajím kraloval hráč "shaman22", ale to jsem o těch turnajích neměl vůbec ponětí. Začátkem následujícího měsíce (myslím, že tehdy bylo 4.8.2011) jsem na stránky opět zavítal. V ten den jsem stránky projížděl podrobněji a zjistil jsem, že je na nich možné hrát hry o ceny. Vzhledem k tomu, že to bylo uprostřed týdne a většina turnajů již běžela, nemělo smysl začít hrát a opět jsem se na nějaký čas odebral jiným směrem.
Návrat nastal 8.8.2011, kdy jsem začal hrát svůj první turnaj. Neměl jsem velký přehled o všech turnajích, které v té době na stránkách běžely (bylo jich stejně jako jich je nyní, tedy 12 různých turnajů + 1 roční), tak jsem hrál jen Týdenní turnaj, kde jsem se umístil na 3. místě a vyhrál tím jednu z her od Špidla her, a Pyramidu, kde jsem tehdy vypadl hned ve druhém kole. Jak plynul čas, postupně jsem zjišťoval jak se která hra hraje a jak který turnaj probíhá. V asi polovině měsíce jsem si přečetl pravidla měsíčních turnajů, začal jsem se tedy všemožně snažit, abych měl možnost vyhrát i tyto turnaje, ale zameškaná polovina měsíce byla příliš na mé schopnosti a na konci měsíce jsem až na jeden turnaj (3. místo) všude zaujal 4. pozice.
Vše se ale změnilo koncem téhož měsíce, kdy stránky přestal navštěvovat hráč "shaman22". Využil jsem situace a vzal si pozici bláznivého hráče, který se aktivně podílel na všech turnajích a aktivně hraji všechny turnaje i v této době, ale musím přiznat fakt, že dlouhodobě to je neudržitelné vydržet hrát v tempu, které jsem nasadil v předcházejících dvou měsících. Každopádně tyto 2 měsíce byly velmi plodné a během nich jsem nasbíral 9 různých trofejí z 12.

Budoucnost
Sám jsem zvědav, jak se stránky budou vyvíjet dál. V současné době je naplánované na příští rok překvapení v podobě 12ti nových turnajů a dvou nových trofejí. Ovšem prozatím to spíše vypadá negativně s tímto plánem. Nezbývá než držet pěsti celému týmu Herního koutku a popřát jim spousty nových uživatelů, velkou návštěvnost a hlavně pevné nervy s námi a nějaké ty korunky za odměnu.

Závěrem
Pokud si rádi hrajete a uznáváte pravidlo "Kdo si hraje nezlobí.", pak neváhejte navštívit a vyzkoušet hraní na Herním koutku. Pokud Vás to tam nebude bavit, můžete kdykoliv odejít. Ovšem pokud chcete mít výhru jistou bez hraní, je zde možnost do konce měsíce listopadu vymyslet zcela nový turnaj a získat tak nějakou tu knížku do Vaší knihovny.

Hodnocení
Nemůžu si pomoct, ale musím stránky ohodnotit plným počtem bodů a tedy 10 Like a Star @ heaven z 10 možných Like a Star @ heaven . Možná mnoho z Vás nebude souhlasit, protože o hvězdu by stránky mohly přijít za grafiku, občasné chyby a další a další věci, ale dlouho mi žádné stránky nepřirostly tak moc k srdci (kdo mě zná, tak ví, které stránky to byly v minulosti), jako tomu je u Herního koutku. Navíc za spolehlivost admina, příjemnou komunikaci s ním a některými dalšími uživateli stránek si těch 10 Like a Star @ heaven prostě zaslouží.

Odkaz: Herní koutek
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
 
Hernikoutek.cz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Recenze, hodnocení a jiné porovnávání :: WWW-
Přejdi na: