Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.

PříjemFAQRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Tue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Fri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Tue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Tue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Wed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Thu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Sat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Sat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Sun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

Share | 

FallenSword

Goto down 

Chcete PickaFicka zpět do gildy?
Ano!
75%
 75% [ 3 ]
Ne!
25%
 25% [ 1 ]
Celkem hlasů : 4

AutorZpráva
kobra5
Admin
Admin

Male
Počet příspěvků : 644
Datum registrace : 18. 02. 09

PříspěvekPředmět: FallenSword   Wed 25 Feb - 21:20:21

Asi si každý položí otázku, co to je za hru takový FallenSword. Jak už název napovídá, je to anglická hra, tudíž zapojte svoji znalost anglického jazyka a pojďte podpořit Čechy a Slováky do této hry! Momentálně se naše gilda nachází na 9. místě a rozhodně chceme jít ještě výš, ale k tomu je nutno mít dobrý tým hráčů, kteří by rádi hráli pravidelně. Ono je docela těžké konkurovt lidem z USA, kteří dříve měli spousty výhod.

Můj názor: Já osobně si myslím, že tato hra má něco do sebe a má čím zaujmout. Není to jen o tom pravidelně odehrávat, ale také dělat jiné mimoherní aktivitky ( obchodovat, prodávat skilly [ buffy - něco jako kouzla ], nakupovat FSPčka, rozmýšlet strategii do dalších levelů a propočítávat si vybavení na ty levele ). Pokud si myslíte, že to je primitivní, tak si to pojďte zahrát a dokažte mi to. Já věnuji asi 30 minut čisté hře + hodinu přípravě. K zastižení tam jsem skoro půl dne, ale když nehraji kroky, tak pouze obchoduji a věnuji se jiným věcem u počítače.

Ze začátku Vám klidně pomůžeme, ale potom to bude čistě na Vás. Myslím, že KRAJTA nebude skrblík a podpoří Vás třeba 1000 goldy ze začátku, za které Vám koupí výbavu a určitě Vám pomůžeme radama.

Můj momentální level je 223 ( dneska ještě budu odehrávat a 1 level dám ) a KRAJTA má level 133 a nevím přesně, zda ještě dneska dá 1 level.

Hra se Vám ze začátku může zdát monotóní. Pořád dělat jedno a to samé bez problémů, ale to se změní na nějakém tom levelu 150, kde už je nutné přemýšlet docela hodně a třeba si hru můžete oživit vlastní tvorbou, které tam je hodně. Nemusíte pouze odehrávat kroky a snažit se jít žebříčkem co nejrychleji nahoru ( i když to je asi nejlepší věc ), ale máte tu i možnost sbírat kytky ( jsou hodně výdělečné ), mlátit ostatní hráče ( což bude znamenat, že si do Vás pár lidí také bouchne ), vařit lektvary ( je to celkem slušný výdělek, i když s tím nemám žádné zkušenosti ) nebo třeba lovit Super Elitní bojovníky, kteří jsou hodně cenní. Nebo se můžete honit za medajlema, což je zajímavý druh zábavy, ale na to je nutná aktivita, protože být nejlepší hráč v měsíci je nesmírně těžké a pokud přestanete hrát jako já, prakticky nemožné.

Přesvědčil jsem Vás, tak to pojďte zkusit, alespoň do 150 levelu, aby jste měli trošku více zkušeností a okusili si trošku tvrdší boje.

Všem, kteří se registrují a pomůžou Čechům a Slovákům moc děkujeme.

Odkaz ZDE!

Buffy a popisy k čemu slouží
Ne všechny budou mít správný popis, tak se za případné chyby omlouvám a pokud víte, k čemu přesně slouží, dejte mi vědět a já to opravím. Kdybyste něčemu nerozuměli, zeptejte se.

Kde jsou nějaká přidání procent, tak to je za 1 bod v dotyčném buffu. Takže když máte 0,1% a level 100 = 10%.

Level 1+

Ofense

Rage: Přidá 0,2% k základnímu attacku.
Stun: 0,1% šance, že při aktivaci se soupeři sníží o polovinu šance na zásah.

Defense

Great Vigor: Přidá 0,2% k základnímu HP.

Special

Find Item ( FI ): Zvýší šanci o 0,1%, že z příšery něco vypadne.
Treasure Hunter ( TH ): Zvýší o 0,2% zisk zlata z potvory.
Deep Pockets: Sníží o 0,25% ztrátu zlata při prohře v boji.
Quest Finder ( QF ): Při aktivaci buffu Vám vypadne z příšery Úkolový předmět ( ovšem z té potvory musí dotyčný předmět padat )

Level 25+

Ofense

Fury ( FU ): Přidá 0,1% k základnímu attacku a damage.
Blood Thirst ( BT ): 0,2% šance, že soupeře zasáhnete 2x. Druhá rána ubere 5% ze soupeřovi plné energie.
Enchant Weapon ( EW ): Přidá 0,1% ke všem statům ve zbrani ( mimo gainů ).

Defense

Fortify: Přidá 0,1% k základnímu armoru.
Evade: Přidá 0,1% k základní defense.
Absorb: 0,1% šance, že pohltí 25% ze škody, kterou byste jinak dostali.

Special

Adept Learner ( AL ): Přidá 0,2% k zisku XP z příšer.
Defiance: Sníží o 0,25% ztrátu XP při prohře.

Level 75+

Ofense

Berserk ( BER ): Přidá 0,2% k základnímu damage.
Holy Flame ( HF ): Přidá 0,2% damage proti mneživým bojovníkům ( kategorie Undead ).

Defense

Rock Skin: Přidá 0,1% k základnímu armoru a defense.
Enchanted Armor ( EA ): Přidá 0,1% ke všem statům, které dává vesta ( mimo gainů ).

Special

Librarian ( LIB ): 0,1% šance na zdvojnásobení zisku XP z příšer.
Merchant ( MERCH ): 0,05% šance na zdvojnásobení zlata z příšer.

Level 150+

Ofense

Dark Curse ( DC ): Sníží o 0,2% soupeřovu defense.

Defense

Aura of Protection: Přidá 0,1% k základnímu armoru, defense a HP.
Deflect: 0,25% šance, že při útoku na Vás bude soupeřův útok neúspěšný ( nezaútočí ).

Special

Last Ditch ( LD ): 0,2% šance, že přežijete smrt v boji.

Level 200+

Ofense

Shock Wave: 0,1% šance, že soupeř bude v příštím útoku omráčený.
Ignite: 0,1% šance, že při 2. ráně budete mít o 5 - 10% vyšší damage z předchozí rány.

Defense

Force Shield: 0,1% šance, že rána do Vás ubere jen 1 život.
Unbreakable ( UNB ): 0,5% šance, že se Vám v boji vybavení nepoškodí.

Special

Animal Magnetism ( AM ): 0,2% šance, že po poražení příšery se obnoví na stejném políčku, kde jste jí zabili.
Empower: Přidá 0,1% k všem Enhancements bonusům.
Doubler ( DBL ): Každých 50 levelů tohoto buffu je jiná úroveň. Level 50 zdvojnásobí spotřebu staminy a zisk XP a zlata, level 100 ztrojnásobí, level 150 zčtyřnásobí,...

Level 250+

Ofense

Super Elite Slayer ( SES ): Sníží o 0,2% attack, damage, defense, armor a HP Super Elitním bojovníkům ( na jiné to nemá vliv ).
Wither ( WIT ): 0,2% šance, že sníží o 50% soupeřovu HP.

Defense

Assist: 0,05% šance, že se do souboje přidá jeden z Vašich přátel. Přítel je náhodně vybrán a přidá 50% attack, damage, armor, defense a HP, které v tu chvíli má k Vašemu. Přítel se přidá pouze, pokud je od Vás vzdálen maximálně 25 levelů směrem nahoru.

Special

Conserve ( CON ): 0,05% šance, že při souboji nebude použita žádná stamina.
Brewing Master ( BM ): Prodlouží se o 0,5% doba trvání buffů, které aktivujete z lahví.
Four Leaf ( FL ): 0,1% šance, že Vám vypadne předmět kategorie Perfect.

Level 300+

Ofense

Shatter Armor ( SA ): 0,05% šance, že se soupeřův armor sníží o 75%.
Death Wish ( DW ): 0,03% šance, že souboj automaticky vyhrajete - nemusíte mít ani sebemenší šanci na vítězství.
Spell Breaker: 0,1% šance, že při PvP souboji zrušíte soupeři nějaký aktivní buff.

Defense

Constitution ( CONS ): Přidá 0,1% k Vaší defense.

Special

Extend: Přidá 0,25% k délce buffů aktivovaných po tomto.

Level 400+

Ofense

Spectral Knight ( SK ): 0,1% šance, že se soupeřův armor sníží o 100%.
Keen Edge ( KE ): Přidá 0,1% k Vašemu attacku za každý kompletní set.

Defense

Counter Attack ( CA ): Boj Vás stojí o 0,25% staminy více na úkor zvýšení attacku a damage o 0,25%.
Summon Shield Imp ( IMP, SSI, SI ): Tento buff slouží k pohlcení veškerých ran do Vás. Za každou ránu ( ať je sebemenší ) se Vám strhne jeden život. Po odebrání všech životů buffu se Vám automaticky zruší. Level 50-99 jsou 4 životy, 100-149 je 500 životů a 150 a výš je 6 životů. Neplatí na SE bojovníky.

Special

Inventor: Zvýší šanci o 0,05% na úspěšné uvaření předmětu/potionu.
Extractor: Zvýší šanci o 0,05% na úspěšné extrahování komponentů.

Level 500+

Ofense

Arterial Strike ( AS ): Přidá 0,1% XP za každou ránu navíc ( 2 HK, 3 HK ). Na 1 HK nemá žádný význam. Při aktivaci Conserve se tento buff neaktivuje.
Death Dealer ( DD ): Za každý 5 zabití příšer v řadě dostanete 0,01% navíc do damage. Můžete získat až 20% extra damage navíc. Při prohře klesá bonus na 0.

Defense

Vision: Slouží k osvětlení tmavých map ( mapy, kde je jinak vidět jen tma - do levelu 350 žádná taková mapa není, jak to je dál zatím nevím )
Fortitude: Zvýší HP z defense o 0,1%.

Special

Inventor 2: Šance, že při vaření nepoužijete žádný komponent nebo jich použijete méně.
Buff Master: 0,2% šance, že při buffování ostatních hráčů Vás bude stát buff polovinu staminy ( neplatí, při buffování sám sebe ).

Level 600+

Ofense

Savagery: 0,05% šance, že Vaše defense se přemění na attack a Váš armor se přemění na damage.

Defense

Flinch: Sníží o 0,1% soupeřův attack.

Special

Reflection: Přidá 0,1% damage ze soupeřovi rány k Vašemu následujícímu úderu.

Level 700+

Ofense

Chi Strike: Přidá 0,1% k damage z Vašeho celkového HP.
Shield Strike: 0,1% šance, že Vaše defense se sníží na 0 a Váš damage se zvýší 2x.

Defense

Terrorize: Sníží o 0,1% soupeřův damage.
Nightmare Visage: 0,25% z Vašeho attacku se přesune do Vaší defense.

Special

Light Foot ( LF ): 0,05% šance, že nepoužijete staminu při pohybu z políčka na políčko.
Mesmerize: 0,1% šance, že se o 50% sníží armor a defense příšer.

Naposledy upravil kobra5 dne Mon 8 Mar - 0:59:41, celkově upraveno 24 krát (Reason for editing : Aktualizace buffů.)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
KRAJTA5
Admin
Admin

Male
Libra Rooster
Počet příspěvků : 190
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Wed 25 Feb - 22:54:08

1000 klidně přispju.Ale fallen je vážně ze začátku o ničem,ale později mužete prodávat v aukci,kupovat FSP na vykepšení,modlit se k bohům a další.
čím větší level,tím více práce! Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.krajta5.webgarden.cz/
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Wed 25 Feb - 23:01:57

Já jsem z těch, kteří to hned na začátku vzdali, protože jsem vůbec nevěděl o co jde. Neměl jsem jedinou nápovědu a nikdo mi neporadil. Bohužel ty rady mi hodně chyběly, protože anglicky jsem neuměl skoro vůbec.
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Tue 3 Mar - 0:23:16

Pro pokochání Vám sem přidám obrázek, jak jsem dneska prohrál, když mě jeden hráč napadl a o kolik čeho jsem přišel. KRAJTA tohle ještě asi neviděl, o kolik jde přijit při neopatrnosti, ale mohl jsem přijít o víc. V podstatě se divím, že mě napadl kvůli tak málo goldům, protože kdyby jsem přichystal delevel, tak by šel o 5 levelů dolů a šíleně by prodělal.

Ale delevel dělat nebudu, protože to je jen hra a goldy jsem měl během hodinky zpět a ještě více než jsem přišel.

Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Mon 9 Mar - 23:14:28

Tak jsem se dneska účastnil delevelu jednoho hráče. Šel o 5 levelů dolů. Zde postnu obrázky, kdy jsem ho deleveloval já.

Myslím, že toto je velmi dobré zpestření hry, alespoň pro mě.

Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Sun 31 May - 22:35:51

Tak připíši i pár řádků k FS. Třeba by mohl přispět i KRAJTA a pochlubit se, jak mu to nyní jde. Jak jde čas, tak já se pomalým tempem blížím k levelu 300, který bych měl pokořit během následujícího měsíce ( do prázdnin ). Od levelu 200, kde to začíná být velmi složité a nastávají tam 2 HK nebo 1 HK s hodně drahýma buffama a docela obtížným přemýšlením mě to docela fascinuje a povzbuzuje k lepším výsledkům. Jak člověk sem dorazí s malou maximální staminou ( kroky ), tak se mu nevyplatí kupovat drahé buffy, tudíž musí jet loudavým tempem, jako jsem jel ze začátku já, ale to mě přestalo bavit, tak jsem začal pořádně investovat. Nakoupil jsem větší max staminu ( momentálně odehrávám obden až ob dva dny ) a jedu 1 HK. Ona to není žádná sranda a kolikrát je potřeba zapojit více, než mozek.
Také do hry přibyly Titáni. Jsou to speciální bojovníci, které slouží jako taková malá soutěž. Gilda, která jich zabije nejvíce vyhraje a získá speciální předmět ( Titán level 100 - rukavice a Titán level 400 - runa ). Toto je velmi slušný výdělek, protože kdo je má u sebe, tak má u sebe věc v hodnotě 10.000 reálných Kč a to už je co říci, nemyslíte?

Nebojte se přidat mezi nás. Pomohu Vám se zasvědcením se do hry, protože jak se říká: "Nikdo učený z nebe nespadl."

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se zde zeptat. Jsem tu pro Vás a s čímkoliv budu moci pomoci či poradit, tak to bez sebemenšího zaváhání udělám.

Váš Admin kobra

Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Sun 7 Jun - 4:44:46

Pro pobavení. Pokud nechápete, tak těch 150k mělo být u goldů a ne u FSP.

Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Fri 10 Jul - 10:41:48

Tak přidávám další z mých bojů. Tento se uskutečnil během dnešní noci.
Jinak pro informaci jsem na haluz prostřelil s obranu skoro 4k s útokem necelých 1k.

Ještě přemýšlím, zda ho nějak potrestám za ten útok.

Naposledy upravil kobra5 dne Fri 10 Jul - 10:43:03, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Upravil jsem příspěvek.)
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Sat 18 Jul - 20:25:16

Já dal ne. Prostě si myslím, že již šancí dostal více než dost. V životě také nedostáváš několik šancí, pouze jednu ( občas nedostaneš ani tu jednu - asi víš, co myslím ) a buď se jí ujmeš nebo ne, což on neudělal.

Naposledy upravil kobra5 dne Sat 18 Jul - 21:01:55, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Upraveno.)
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Tue 21 Jul - 11:18:46

PickoFicko napsal:
Hele Kobra já myslel že si kamarád tak proč mi v CK nechceš???

kobra5 napsal:
Já dal ne. Prostě si myslím, že již šancí dostal více než dost. V životě také nedostáváš několik šancí, pouze jednu ( občas nedostaneš ani tu jednu - asi víš, co myslím ) a buď se jí ujmeš nebo ne, což on neudělal.

Ta zpráva byla určena pro KRAJTu, ale máš tam odpověď na Tvojí otázku.
Ono nejde o to, že bych Tě tam nechtěl, ale kde bychom vzali jistotu, že zas neuděláš nějakou krávovinu ( nejsem z těch, kteří hodně lidem důvěřují )? Slepě jsem důvěřoval v životě již několikrát a znovu to opakovat nechci, páč to není moc příjemné.

Návrat nahoru Goto down
KRAJTA5
Admin
Admin

Male
Libra Rooster

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Wed 22 Jul - 15:50:29

dnes bylo ale expeni Smile poslu si buffy a aktivuju dbl za 50k......zautocim malej attack Sad( a buffomatu ale nejsou buffy na zvyseni takze jsem napsalk nekolik hracim o DC a snad nikdo ho nema.....stejne jako v chatu nikdo nereagoval.....ale zachranil me gorol Smile
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Thu 23 Jul - 1:11:52

NJN, i takové expení jsou. Já mám DC 225 vždycky v zásobě, kdyby bylo třeba. Teda já mám všechny přenosné potiony v zásobě vyjma Dbl 500 a FI 800 ( to jsou buffy, které mi jsou k ničemu ).

Jinak DC není buff, který má kdekdo ( já ho mít nebudu asi nikdy ). Pamatuji si, že jsem ho kdysi také scháněl a nakonec jsem za něj musel vyplácnout nějakých 30k.

Naposledy upravil kobra5 dne Thu 23 Jul - 13:06:11, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Na přání abika upraveno.)
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Tue 11 Aug - 0:50:52

JJ. Ukázal jsi nám novinku z FS.

Moje:

abik2:

KRAJTA5:

PickoFicko:

HarryCZ

Naposledy upravil kobra5 dne Sat 14 Nov - 12:18:34, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Upraveno.)
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Sat 5 Sep - 11:36:54

Aktualizoval jsem buff Brewing Master - omlouvám se, za klamné informace.

Návrat nahoru Goto down
abik2
Písálek
Písálek

Male
Aries Rat
Počet příspěvků : 50
Věk : 22
Datum registrace : 08. 07. 09

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Sat 14 Nov - 11:32:15

pls kobro zmen ty saty abik2 na staty HarryCZ Smile vis snad proc Razz
Návrat nahoru Goto down
http://zaseantisave.cz
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Sat 14 Nov - 12:19:11

Děkuji za upozornění. Změněno.

Návrat nahoru Goto down
abik2
Písálek
Písálek

Male
Aries Rat

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Sat 14 Nov - 12:37:56

skoda ze jsem se nezaregistroval znovu pres tvuj odkaz, jsem ti mohl vydelavat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
abik2
Písálek
Písálek

Male
Aries Rat

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Thu 19 Nov - 21:22:44

HarryCZ uz vymaz, abik2 je zpet Very Happy
Návrat nahoru Goto down
PickoFicko
Začátečník
Začátečník

Male
Počet příspěvků : 38
Datum registrace : 17. 07. 09

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Wed 25 Nov - 18:43:46

hmm a picko už se nidky (dokud si nezmění IPčko) nezahraje :'(
kobro hele nevíš jak trvale změnit IP počítače??? Smile
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Wed 25 Nov - 18:46:33

Trvale změnit nejde ( pokud by Ti jí správci připojení nezměnily ), maximálně proxy uložit trvale. A nebo změň internet a budeš mít jinou IP adresu ( tu todiž dává zřizovatel internetu ).

Návrat nahoru Goto down
PickoFicko
Začátečník
Začátečník

Male
Počet příspěvků : 38
Datum registrace : 17. 07. 09

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Wed 25 Nov - 19:00:39

máme net od máminýho zaměstnavatele x(
Návrat nahoru Goto down
abik2
Písálek
Písálek

Male
Aries Rat

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Tue 15 Dec - 22:12:09

hehe myslite ze pickoficka jeste do gildy vezmou? Laughing je tam porad hlasovani Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Tue 15 Dec - 22:16:47

To hlasování je už skončené, takže hlasovat nejde, ale je tu, aby každý měl možnost vidět výsledky, ne jen Admini a db.
Jinak nemyslím, že ho vůbec pustí do hry... teda dokud nezmění IP, pak už bude záležet, zda se v něčem proviní nebo ne.

Návrat nahoru Goto down
abik2
Písálek
Písálek

Male
Aries Rat

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Thu 17 Dec - 13:18:13

kobra5: pickoficko napsal na support a pry jeho ucet nikdy neodbanuji takze zalezi uz jen na te jeho IP Smile
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Thu 17 Dec - 20:34:50

Bez urážky, ale nedivím se jim.

Návrat nahoru Goto down
abik2
Písálek
Písálek

Male
Aries Rat

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Fri 18 Dec - 15:36:51

ale proc pickoficko vubec dostal ban? Very Happy ja to fakt nevim Smile
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Fri 18 Dec - 17:57:13

Multiaccounty. Adminy už to přestalo bavit, když si pořád zakládal nové účty.

Návrat nahoru Goto down
KRAJTA5
Admin
Admin

Male
Libra Rooster

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Tue 9 Feb - 2:13:47

Pořád nemůžu přijít jak je tma v tech vypoctech s DD a CA zapocitanej level...
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Tue 9 Feb - 5:16:05

KRAJTA5 napsal:
Pořád nemůžu přijít jak je tma v tech vypoctech s DD a CA zapocitanej level...

Já jako inspirační vzoreček napsal vzoreček na výpočet kolik staminy mi žere určité CA při určitém doubleru a jaký level DD potřebuji na určité KS. Ty vzorečky jsem pak obrátil, abych měl vzoreček na výpočet potřebného faktoru.

Návrat nahoru Goto down
abik2
Písálek
Písálek

Male
Aries Rat

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Tue 9 Feb - 11:37:03

ja to opsal z fora ale neuznali mi to Laughing pry kopirovat umim dobre ale jestli to i chapu Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   Tue 9 Feb - 18:30:26

abik2 napsal:
ja to opsal z fora ale neuznali mi to Laughing pry kopirovat umim dobre ale jestli to i chapu Laughing Laughing Laughing

Tak opisovat se nemá. Ten vzoreček na fórum byl umístěný jako lákadlo na to, kolik lidí se tím nechce zdržovat a raději to odněkud opíše. Já si to až bude chvilku čas naprogramuji, bych zadal jen čísla do programu a vyjely mi výsledky (ať vím, co potřebuju).

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: FallenSword   

Návrat nahoru Goto down

FallenSword
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Hry :: Online hry-
Přejdi na: