Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.

PříjemFAQRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Tue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Fri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Tue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Tue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Wed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Thu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Sat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Sat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Sun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

Share | 

SigmaStorm2

Goto down 
AutorZpráva
kobra5
Admin
Admin

Male
Počet příspěvků : 644
Datum registrace : 18. 02. 09

PříspěvekPředmět: SigmaStorm2   Wed 25 Feb - 22:59:08

Tak toto je další hra od stejných tvůrců jako FS, kde ovšem hrajete za vojáky. Není to žádná brnkačka a pokud se Vám začátek FS zdá být velice jednoduchý, tak vězte, že tady budete mít velké problémy. Začali jsme to hrát dneska - v podobě soutěže, kdo se rychleji vyšvihne nahoru. Pokud chcete, můžete se k nám do soutěže přidat, alespoň bude větší sranda.

Můj názor: Po grafické stránce to je mnohem lépe zpracováno, než FS, ale zase to má nevýhodu v náročnosti. Uvidíme, jak se to bude vyvýjet dál, ale zatím se mi to líbí, protože to je náročné asi jako FS na mé úrovni ( s rozdílem, že tady nechcípnu narozdíl od FS, kde chcípám pravidělně při každém odehrávání ).

Všem, kteří se zaregistrují děkujeme a rádi Vám pomůžeme, jak jen budeme moci.

Odkaz ZDE!

nebo se nechcete registrovat, ale přesto chcete tuto jedinečnou hru podpořit? I pro Vás tu takovou možnost máme. Podpořit jí můžete svým hlasem na na TÉTO stránce.

Naposledy upravil kobra5 dne Mon 15 Feb - 23:18:02, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: SigmaStorm2   Sun 31 May - 22:18:48

Tak napíši znova pár řádků ze světa SS. Po dlouhém a urputném boji jsem před pár dny pokořil level 100 a konečně se dostal do nejlepší 10 hráčů zaregistrovaných v mém měsíci. Včera jsem byl v 17:00 odměněn medajlí za 48 hodin v Top 10 month. SS prožla poměrně dost úpravama, přibylo spousty Stimulačních prostředků, od mé registrace 30 nových map a hra jede stále dál. Dneska jsou mapy vytvořeny až do levelu 120, ovšem ani toto není konec vývoje. Během následujícího týdne budou do hry přidány Opice. Jsou to speciální bojovníci, které slouží jako taková malá soutěž. Fakce, která jich zabije nejvíce vyhraje a získá nějaký speciální předmět.
Nebojte se přidat mezi nás. Pomohu Vám se zasvědcením se do hry, protože jak se říká: "Nikdo učený z nebe nespadl."

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se zde zeptat. Jsem tu pro Vás a s čímkoliv budu moci pomoci či poradit, tak to bez sebemenšího zaváhání udělám.

Váš Admin kobra

Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: SigmaStorm2   Thu 9 Jul - 10:44:04

abik2 napsal:
ok ja mam otazku: je tam nejaka vyhoda narozdil od FS? scratch

Samozřejmě tu několik výhod je. Například do hry nebylo spuštěno tolik kreditů jako ve FS goldů. Díky tomu cena FCček není tak extrémě vysoká a teoreticky se ani moc zvyšovat už nebude jako cena FSPček ve FS. Přece jen pro úplné nováčky jsou přijatelnější ceny na SS, než ve FS.
Potom další výhodou je nižší počet hráčů. Což znamená nižší počet PvPerů, menší konkurence na trhu a rychlejší postup směrem nahoru.
Momentálně mě nic dalšího nenapadá, ale určitě by se dalo ještě na něco přijít.

Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: SigmaStorm2   Tue 11 Aug - 0:56:37

Moje:

abik2:

KRAJTA5: