Nuda fórum :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Yacado EmptyTue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Yacado EmptyFri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Yacado EmptyTue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Yacado EmptyTue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Yacado EmptyWed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Yacado EmptyThu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Yacado EmptySat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Yacado EmptySat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Yacado EmptySun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních :: 1 Bot

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

 

 Yacado

Goto down 
AutorZpráva
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Yacado Empty
PříspěvekPředmět: Yacado   Yacado EmptyThu 9 Jul - 14:14:31

Tak Vám po dlouhé době opět přináším server, kde hrajete hry o ceny. Tento je od Francouzských tvůrců a bohužel třeba ve hře Kvíz bez Francouzštiny nezbývá než tipovat správnou odpověď. Zase tu je několik her, ve kterých sbíráte body a ty se Vám sčítají. Až našetříte potřebný obnos na Vámi vybranou výhru, můžete o ní zažádat. Takže pokud Vás baví si hrát a ještě za to dostat nějakou cenu, tak tato stránka je právě pro Vás. Ale aby to nebylo tak jednoduché, každý den můžete odehrát každou hru jen 1.

<a href="http://en.yacado.com" target="_blank">Jeux</a>

Odkaz ZDE.

V případě otázek se neváhejte ptát.




Přidám Vám popis jednotlivých her.

Free games:

Memo Jack - klasické pexeso s postavičkama Yacada.
Ovládání: myš
Tato hra má 20 levelů a po splnění všech dostáváte bonus 500 bodů.

Snake Balls - kdo znáte hry Zuma ( ICQ hra ), Luxor, Inca Ball ( online hra ) nebo Abracadaball ( mobilní hra ), jistě budete vědět, o čem je řeč ( těch her je mnohem více ). Pro ty, kdož žádnou z těchto her nehráli se jedná o to, že musíte střílet 3 kuličky stejné barvy k sobě a tím je vybíjet. Kuličky Vám nesmí dojet až na konec, jinak prohráváte. Máte zde také různé bonusy a časový limit.
Ovládání: myš
Zatím jsem nezjistil, kolik má hra levelů, neboť hraní trochu znepříjemňuje oříznutí obrazovky, díky čemuž je velmi těžké některé levely udělat.

Fuji - hra podobná šibenici akorát s tím rozdílem, že zde nevěší žádného panáčka. Musíte hádat existující slovíčka ( v jazyce, v jakém máte stránky načtené - francouzština, angličtina, italština, španělština nebo portugalština ) z písmen, které Vám systém přidělí. Vše je omezeno časovým limitem a musíte uhádnout vždy několik slovíček ( 3 a více ) a vybarvit celou časomíru.
Ovládání: myš
Tuto hru jsem nedohrál, losování Vám dá občas velmi záludná písmena a pokud neumíte velmi dobře slovíčka, tak to je docela těžké. Já slovíčka docela znám, ale z některých písmen ve vyšších levelech opravdu nic neposkládám.

The Quest of Yeng - taková menší skákačka. Sbíráte tam svitky, kuličky a životy. Kuličky jsou buď body nebo bonusy ( zpomalení nebo zastavení nepřátel ). Již zmiňovaným nepřátelům se musíte vyhýbat, jinak při dotknutí ztrácíte život.
Ovládání: šipky a CTRL pro skok ( šipka nahoru + CTRL = vysoký skok )
Tato hra má 20 levelů a za úspěšné dokončení obdržíte bonus 500 bodů.

Yacado Strikes Back - v této hře ovládáte kung fu bojovníka. Sbíráte body, životy a mlátíte ostatní, kteří Vám Vaši cestu znepříjemňují. Plníte různé úkoly a u obchodníka si kupujete různé věci.
Ovládání: šipky, mezerník ( mlácení ), CTRL ( hod hvězdice, pokud nějaké máte koupené )
Konec hry je u mě v nedohlednu, protože musíte splnit všechny úkoly.

The Magic Fan - něco jako stírací tikety. Setřete a pokud máte 3 stejné obrázky, vyhráváte, pokud ne, tak nic nedostanete. Denně máte 3 tikety.
Ovládání: myš

Yacado Quizz - jak z názvu vyplývá, jedná se o kvízy. Položí Vám otázku a Vy musíte vybrat správnou odpověď.
Ovládání: myš
Na konec hry se nedostanu, protože tipováním jsem byl nejdál ve 4. levelu.

Lucky Panda - něco jako stírací tikety. Setřete a pokud máte 3 stejné obrázky, vyhráváte, pokud ne, tak nic nedostanete. Denně máte 3 tikety.
Ovládání: myš

[b]The Lost Plushes
- pokud znáte hru Bubble Shooter, tak toto je ta samá hra, akorát v trochu jiném provedení. Musíte k sobě střílet 3 kuličky stejné barvy a odstranit tím všechny kuličky z hrací plochy. Říkáte, že to je snadné? Tak vyzkoušejte tuto hru.
Ovládání: šipky a mezerník
Tato hra má 20 levelů a po splnění všech dostáváte bonus 500 bodů.

The Lotus Puddle - něco jako stírací tikety. Setřete a pokud máte 3 stejné obrázky, vyhráváte, pokud ne, tak nic nedostanete. Denně máte 3 tikety.
Ovládání: myš

Speed Air - pokud znáte "Air hockey", tak toto je přesně ono. Hrajete s takovou pálkou a diskem, který se musíte pokusit protlačit soupeřovi do branky. Vyhrává ten, kdo dá jako první 2 góly.
Ovládání: myš
Tato hra má 20 levelů a po splnění všech dostáváte bonus 500 bodů.

The Dragon´s Lair - něco jako stírací tikety. Setřete a pokud máte 3 stejné obrázky, vyhráváte, pokud ne, tak nic nedostanete. Denně máte 3 tikety.
Ovládání: myš

Ykub - - jedna z logických her. V této hře hrajete za kvádr, který pomocí šipek musíte přesunout do vyznačeného černého otvoru. Čtvereček s + znamená, že Ti na obrazovku přibudou další políčka. Modré políčko Vás teleportuje na jiný ostrůvek, abyste kolo mohli dohrát.
Ovládání: šipky

Secret games:

Zatím nemám žádnou z těchto her otevřenou. Hry se otevírají za určité úkoly a já to zatím moc neštudoval.

Special games:

Zatím jsem ani jednu z těchto her nehrál.

Gambling games:

Hazardní hry, kde můžete body vyhrát nebo prohrál. Nezkoušel jsem, protože mé štěstí u her tohoto druhu je velmi mizerné.


Naposledy upravil kobra5 dne Sun 21 Mar - 23:38:57, celkově upraveno 3 krát (Reason for editing : Popisy her.)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Yacado Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yacado   Yacado EmptyMon 7 Jun - 20:57:36

Tak, dneska mi dorazila cena i z Yacada. Jedná se o sluchátka za 80k bodů. Ještě jsem je nezkoušel, ale na pohled vypadají velmi pěkně, takže stránku všem vřele doporučuji.


EDIT: Tak mám sluchátka otestované a velmi dobré. Jsou dokonce kvalitnější, než jsem měl doposud, ačkoli mi tu pár věci chybí, což moje staré sluchátka mají, ale bez nich se dá obejít. Konkrétně jde o možnost otáčení mikrofonu na druhou stranu (vzhledem k tomu, že jsem zvyklý mít kabel z prava, tak mi nevyhovuje otáčení pouze na druhou stranu, ale tak ten kabel bude nalevo, co už) a druhou věcí je tlačítko mute (vypnutí mikrofonu), ale to si mohu vypnout v počítači.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
 
Yacado
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Hry :: Online hry-
Přejdi na: