Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.

PříjemFAQRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Tue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Fri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Tue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Tue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Wed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Thu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Sat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Sat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Sun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

Share | 

Toilokdo

Goto down 
AutorZpráva
kobra5
Admin
Admin

Male
Počet příspěvků : 644
Datum registrace : 18. 02. 09

PříspěvekPředmět: Toilokdo   Thu 9 Jul - 14:22:10

Tak a ještě jedny stránky s hrama od Francouzských tvůrců. Tady máte možnost hrát též o ceny jako u Yacada. Ovšem zde je i hra Multiplayerová, ve které bojujete o body se soupeřem. A také si zde hry sami vybíráte, jaké budete hrát. Máte jich jen omezené množství a na nějaké se nedostane místo. Není nic jednoduššího, než všechno vyzkoušet.

Toilokdo : Jeux gratuits - cadeaux sans tirage au sort !

Odkaz ZDE.

Přeji pěknou zábavu.

Popisy jednotlivých her.

Free games

Abyss ( výběrová hra ) - v této hře máte za úkol potopit postavičku co nejhlouběji. Toho docílíte klikáním na postavičku. Ve hře jsou bonusy. Truhla s pokladem, která Vám přidá 20 bodů, vrtule, která Vás dostane rychle dolů, kruh, který Vás zachrání, kdybyste vyplavali nahoru z obrazovky a žárovku, která se objeví až někde v hloubce kolem 3.000, kde bez žárovky máte tmu.
Ovládání: myš

Arkeo ( výběrová hra ) - karetní hra, kde máte karty s čísly na okraji. Pokud chcete vyhrát, musíte získat více jak polovinu karet na herní ploše a ty získáte tím, že budete pokládat svoje karty vedle soupeřových karet. Pokud chcete soupeřovu kartu získat, musíte k ní přiložit kartu s vyšším číslem na přikládané straně, než je karta jeho. Já tuto hru nemám vybranou, protože mě moc nebavila a je strašně o náhodě.

Avalanche ( výběrová hra ) - všechny "zumaře" tato hra nadchne, protože to je klon hry Luxor 2. Nevím, co bych Vám k tomu měl dodat. Snažte se vybít všechny kuličky tím, že dáte k sobě 3 a více stejné barvy.

Bobble ( výběrová hra ) - logická hra, kde máte za úkol vyhazovat 3 a více stejných barev. Tato hra se hraje tím, že posouváte celou řadu buď svisle nebo vodorovně a tím musíte pospojovat trojičky. Asi se Vám to jeví být lehké, což jsem si také myslel, ale postupně Vám tam začnou přibývat zámky, které Vám uzamknou jednu "kuličku" a Vy pak nemůžete svisle ani vodorovně tou dotyčnou řadou hýbat. Prohráváte, pokud Vám dojdou tahy a konec levelu je, když se Vám naplní ta trubice vpravo.
Tato hra má 10 levelů a po úspěšném dokončení získáváte 500 bodů.

Dédale Infernal ( výběrová hra ) - jinak by se dalo říci bludiště. Musíte se s postavičkou dostat k východu, než Vás to zasype. Na výběr máte 3 úrovně za 100, 200 a 300 bodů, úroveň si volíte před spuštěním hry. Poradím Vám, že východ se vždy nachází na políčku směřujícím dolů, čímž můžete na mapě odvodit, že na některá místa chodit nemusíte.

Eko ( výběrová hra ) - taková menší skákačka. Chodíte tam s postavičkou, vyhýbáte se nepřátelům nebo je zabíjíte skokem na ně nebo hozením kuličky a sbíráte kuličky a bodíky. Tuto hru též nemám vybranou, protože mě to nějak nešlo.
Ovládání: šipky a mezerník

Ka'hut ( výběrová hra ) - tak v této hře máte za úkol zapamatovat si, kde jsou chaloupky a následně je správně určit. Velmi pěkná hra na postřeh, která si jistě najde své příznivce.

Mimivore ( výběrová hra ) - další z logických her. V této máte za úkol přehazováním kostiček vytvořit čtveřičky nebo větší plochy stejné barvy. Ovšem po každé přehozené kostičce Vám několik dalších přibyde.

Shoot Park ( výběrová hra ) - multiplayerová hra, kde máte na výběr ze 4 druhů. Buď hrajete, kdo se první probije do důlku nebo máte za úkol sebrat kruh, který musíte 10x přehodit mezi svými postavičkami a zabránit soupeři, aby to udělal jako první, nebo musíte udržet své postavičky na ploše a soupeře dostat do důlků a nebo minigolf, kde musíte přes určitou trasu dostat své postavičky do důlku.

Vegas Pharaon - hrací automat s omezeným počtem otočení.

Recyklo - něco jako tikety, akorát zde musíte schodit krabici, která se rozbije a pokud v ní něco je, dostáváte určitý počet bodů.

Multicolors - též něco jako tikety, akorát zde po setření dostáváte body, za to když ten sloupek za setřenými barvami je stejné barvy.

Nid Douillet - podobně jako v předchozích hrách. Zde musíte pumpovat a doufat, že Vám vznikne dům. Pokud vznikne, tak dostanete tolik bodů, jak luxusní bude.

Ticket Gagnant - setřete truhlu a obdržíte tolik bodů, jak cenná je dotyčná věc.

Puits des Dragons - zde lovíte ze studny body.

Lotaupe - něco jako bingo. Nacvakáte čísla, která si myslíte, že padnou v půlnočním losování. Hra o náhodě.

Special games

Wheel of Fortune - tuto hru nevedu.

Megajack - tuto hru nevedu.

Cash Cash - tuto hru nevedu.

Gamble games

BlackJack - popis asi brzy dodám, ale zatím nehazarduji s body.

Arrêt Sur Image - popis asi brzy dodám, ale zatím nehazarduji s body.

Punition - popis asi brzy dodám, ale zatím nehazarduji s body.

Etoile des Neiges - popis asi brzy dodám, ale zatím nehazarduji s body.

Minipoker - popis asi brzy dodám, ale zatím nehazarduji s body.

Sous le Soleil - popis asi brzy dodám, ale zatím nehazarduji s body.

Indiana Taupe - popis asi brzy dodám, ale zatím nehazarduji s body.

Corsaires - popis asi brzy dodám, ale zatím nehazarduji s body.

Secret games

Žádnou nemám odemčenou.

Naposledy upravil kobra5 dne Mon 31 Aug - 16:47:11, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: Toilokdo   Sun 2 Aug - 2:27:00

Tak se mi dneska konečně zadařilo a alespoň na chvilku jsem tam, kde jsem ( viz níže na obrázku ).

A navíc jsem dneska dosáhl 100 bodů v bonusu - obdržel jsem za ně 100 Tokensů + 1 VIP bod ( ten můžete použít na hraní dalších her ).

Naposledy upravil kobra5 dne Mon 3 Aug - 11:01:37, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Upraveno.)
Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: Toilokdo   Mon 29 Mar - 22:06:31

Tak jsem zvědavý, dneska mi psali e-mail, že cenu odeslali na moji adresu a že do 15 dnů by měla dorazit. Takže uvidíme, jak moc jsou Francouzi spolehlivý. Jinak bych chtěl podotknout, že se celkem vyplatí mít VIP účet, pokud skutečně cena dorazí.Wink Naskakují body mnohem rychleji, protože mám téměř 2x tolik her, než začátečníci.

Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: Toilokdo   Fri 2 Apr - 11:21:26

Velmi pěkné. Surprised 5 dnů a dárek je doma. Shocked

Návrat nahoru Goto down
kobra5
Admin
Admin

Male

PříspěvekPředmět: Re: Toilokdo   Thu 19 Aug - 5:40:10

Novinka na obzoru. Postupně Vám sem přidám videa s hraním jednotlivých her. Třeba to někomu pomůže (jinak v žádném z uvedených videí nebudu dělat nějaké extra skóre, jde jen o ukázku!).

Abbys, Recyklo, Nid Douillet, Multicolors, Lotaupe, Dédale infernal, Bob N Roll

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Toilokdo   

Návrat nahoru Goto down

Toilokdo
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Hry :: Online hry-
Přejdi na: