Nuda fórum :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Hodnocení uživatelů EmptyTue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Hodnocení uživatelů EmptyFri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Hodnocení uživatelů EmptyTue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Hodnocení uživatelů EmptyTue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Hodnocení uživatelů EmptyWed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Hodnocení uživatelů EmptyThu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Hodnocení uživatelů EmptySat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Hodnocení uživatelů EmptySat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Hodnocení uživatelů EmptySun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

 

 Hodnocení uživatelů

Goto down 
AutorZpráva
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Hodnocení uživatelů Empty
PříspěvekPředmět: Hodnocení uživatelů   Hodnocení uživatelů EmptyWed 15 Jul - 2:13:33

Tak jsem se konečně dostal k napsání tohoto topiku. Zde naleznete informace, od kolika bodů budete mít jaké hodnocení.

Základní hodnocení uživatelů:

Začátečník - 0 - 49 příspěvků
Písálek - 50 - 99 příspěvků
Pokročilý - 100 - 199 příspěvků
Expert - 200 - 299 příspěvků
Profesionál - 300 - 499 příspěvků
Učitel - 500 - 749 příspěvků
Mistr - 750 - 999 příspěvků
Spammer - 1000 - 1499 příspěvků
Vlastní hodnocení - 1500 a víš

Speciální hodnocení uživatelů:

Moderátor - toto hodnocení obdržíte tehdy, budete-li nám chtít s něčím pomáhat ( dohodou )
Administrátor - možnost být Adminem tu samozřejmě je, ale povinností je projít si funkcí moderátora
Sponzor - tohoto hodnocení můžete dosáhnout, když stránky podpoříte po finanční stránce.
VIP - více informací se dočtete ZDE
Vlastní rank - chcete vlastní rank, aniž byste měli 1500 příspěvků? Samozřejmě tuto možnost zde máme. Dostat jej můžete třeba jen tím, že nám budete pomáhat, či uděláte něco významného pro naše fórum. Nebo se můžete zeptat mě či KRAJTy a my se dohodneme, zda si jej zasloužíte.



Zároveň bych Vás chtěl poprosit o návrhy na názvy hodnocení. Mě nějak nic nenapadalo. Všechny náměty budou brány v potaz a třeba bude i nějaká ta odměna za pěkný rank.


Naposledy upravil kobra5 dne Tue 28 Jul - 1:48:45, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Přidány speciální ranky.)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Hodnocení uživatelů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení uživatelů   Hodnocení uživatelů EmptyThu 16 Jul - 1:14:14

Psal jsem to nějakých 20 minut + jsem u toho nastavoval, aby se to dávalo k uživatelům automaticky, jsem líný to dělat ručně, i když nyní je jediným, koho jsem nastavoval Abik. Razz

Toto je jen základ a přistupuji na všechny návrhy ( máš-li nějaký nápad, za kolik příspěvků dostaneš jaký rank, napiš jej sem a my jej zvážíme ). Také se mi to zdá nějak moc, ale zase tu můžeš psát téměř o všem ( proto tu máme volnou diskuzi, kde můžeš třeba vymyslet i nějakou hru, jak nabrat příspěvky ), tak to takový nesmysl není a jak jsem psal, vlastního ranku můžeš dosáhnout i jinými způsoby, než pouhými příspěvky.

Každopádně chci, aby bylo dodrženo 9 základních hodnocení ( speciální tu zatím řešit nebudeme, protože jak jsem se již s KRAJTou bavil, tak máme pár speciálních již vymyšleno navíc, ale zveřejníme je až později, neboť zatím nevím, jak by se těchto ranků dalo dosáhnout ), jinak dalším úpravám se nebráním, jen stačí napsat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Hodnocení uživatelů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení uživatelů   Hodnocení uživatelů EmptySat 18 Jul - 12:15:21

Přidal jsem 2 speciální hodnocení a to Sponzor a VIP.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Hodnocení uživatelů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení uživatelů   Hodnocení uživatelů EmptySun 19 Jul - 20:42:40

Sponzor je placený, VIP zatím neurčený ( ale budou mít speciální kategorii, kam budou moci jen VIP hosté ), ale během příštího týdne bychom s KRAJTou mohli něco vymyslet.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Hodnocení uživatelů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení uživatelů   Hodnocení uživatelů EmptyTue 28 Jul - 1:51:32

Tak to tu máme konečně kompletní ( asi do doby, než nás nebo Vás něco napadne ). Mohl bych teoreticky přidat ještě Developery, ale to se mi nechce, protože by to uživatele fóra asi hodně mátlo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Hodnocení uživatelů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení uživatelů   Hodnocení uživatelů EmptyTue 4 Aug - 4:30:34

Hodnocení bude postupně pozměněno. Vzhledem k tomu, že Adminové jsou hadi, tak se i hodnocení bude točit okolo hadů. Samozřejmě i návrhy přijímám, protože zatím nic nebylo vymyšleno ani schváleno.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Hodnocení uživatelů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení uživatelů   Hodnocení uživatelů EmptySat 16 Jan - 6:50:28

Tak se opět vracím k tomuto tématu. Již jsme změnili vzhled, tak by to chtělo i to hodnocení pozměnit. Budou se každopádně měnit hvězdičky na něco jiného (zatím nevím, na co), protože s tímto vzhledem to je rozmazané a nečitelné. Pozměním to v nejbližší době, ale rád bych i přepsal ranky, když už to budu dělat, ať se pak k tomu nemusím vracet dodatečně.

Máte tedy nějaké návrhy? Nebojte se zapojit do diskuze, jinak na vás něco vymyslím a vězte, že se Vám to nebude líbit (třeba zakáži vlastní obrázky do určitého ranku a všichni budou mít nějaký hodící se k názvu ranku). To není žádný problém nastavit. Doufám, že alespoň toto Vás nakopne a pomůžete nám vymýšlet.

Cheers!
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
Sponsored content





Hodnocení uživatelů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení uživatelů   Hodnocení uživatelů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hodnocení uživatelů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Ostatní :: Volná diskuze-
Přejdi na: