Nuda fórum :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Warez a spousty dalšího. Vše zdarma a na free serverech. Stačí se zaregistrovat pouze tu u nás.
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Poslední téma
» MyFreeShares.com - nejbezpečnější místo pro Váš výdělek
Fileserve.com EmptyTue 26 Jul - 17:57:25 pro xzslnk66

» KLowBux.com
Fileserve.com EmptyFri 27 Feb - 20:25:04 pro arias

» Bronclix.com
Fileserve.com EmptyTue 24 Feb - 22:36:28 pro arias

» btc-flow - FUNGUJE TO, VYPLÁCÍ SE SPOLEHLIVĚ
Fileserve.com EmptyTue 17 Feb - 13:39:19 pro JaPaJP

» InkBux.com
Fileserve.com EmptyWed 10 Dec - 1:39:30 pro arias

» Peníze za nic!!!
Fileserve.com EmptyThu 2 Oct - 14:50:00 pro JaPaJP

» Bux99.com
Fileserve.com EmptySat 30 Aug - 21:45:35 pro arias

» Ptc-Bery.com
Fileserve.com EmptySat 19 Jul - 18:02:17 pro arias

» GPT Chat
Fileserve.com EmptySun 6 Apr - 15:55:17 pro xzslnk66

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 550 uživatelů dne Sat 3 Jul - 17:56:14
Statistiky
Je zde 234 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je Toska

Uživatelé zaslali celkem 1146 příspěvků v 455 tématu
Reklama

 

 Fileserve.com

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
canibalx
Začátečník
Začátečník



Male
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 08. 10. 10

Fileserve.com Empty
PříspěvekPředmět: Fileserve.com   Fileserve.com EmptySun 24 Oct - 16:18:20

Fileserve.com Iiiiiii

Jde o to samé jako u Hotfile. Nahrajete na fileserve libovolný soubor a dáte ho ke stažení kam to jen půjde. Za každé stáhnutí, pak získáváte peníze, záleží na tom jak velký soubor jste uploadly. Jde o skvělou možnost, jak si vydělat pěkné peníze.


Za 1000 stáhnutí vašeho souboru nabízejí (viz tabulka). Záleží jak máte veliký soubor a z jaké země váš soubor stáhli. Vyplácejí automaticky každý týden na Paypal pokud překročíte hranici 20$


A: United States, United Kingdom, Canada
B: France, Germany, Spain, Portugal, Italy, Denmark, Sweden, Switzerland, Netherlands, Norway, Ireland, Finland, Australia, New Zealand
C: Russia, Austria, Poland, Romania, Hungary, Czech Republic, Belgium, Latvia, Estonia, Lithuania, Luxembourg, Slovenia, Slovakia, Cyprus, Sierra Leone, Liechtenstein, Bulgaria, Greece, Turkey, Iran, Japan, Singapore, Malaysia, South Africa, Qatar, Bahrain, Kuwait, Saudi Arabia, United Arab Emirates, Brazil, Oman, Malta, Gibraltar
D: All Others



Fileserve.com Snmekobrazovky2010-08-scds
Návrat nahoru Goto down
http://cashnet.webnode.cz
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Fileserve.com Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fileserve.com   Fileserve.com EmptyMon 25 Oct - 8:23:03

Sem asi moc lidí nezískáš.Wink Jakožto jediný současný uploader tohoto fóra nemám vůči těmto serverům loajalitu z důvodu omezenosti. Pokud si neplatíš prémium, tak to abys každý 3. měsíc dělal reupload a na to doopravdy nemám čas (a zásadně jsem proti placení prémiových účtů). Ale samozřejmě to tu nechám, třeba nějakého refa chytneš.Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
canibalx
Začátečník
Začátečník



Male
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 08. 10. 10

Fileserve.com Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fileserve.com   Fileserve.com EmptyMon 25 Oct - 18:25:03

Nemyslím si, že je to špatný způsob výdělku. Vydělává to 5x více než klikačky i pro začátečníky. Mám seznam zahraničních webů, cca 120ti a mě to nevydělává zrovna špatně. A každému svýmu refu klidně ten seznam zašlu. Na české fora, to sice také jde, ale je za to méně
Návrat nahoru Goto down
http://cashnet.webnode.cz
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Fileserve.com Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fileserve.com   Fileserve.com EmptyMon 25 Oct - 20:05:04

Tak špatné to určitě není, ovšem stále tu je to omezení 60-denních souborů u free účtů. Jakožto student nemám peníze na nákup prémiového účtu (teda mohl bych si ho koupit, ale mám jiné priority, kam své peníze investovat) a na reuploady také není čas (volný čas raději trávím programováním či tvorbou aplikací pro weby a to mi zabírá více času, než ho mám - už nyní mám resty asi měsíc zpět, takže bych se jich rád zbavil), abych v případě smazání souboru reup udělal.

Ono tohle fórum ve skutečnosti vzniklo hlavně kvůli neustálým prosbám na e-mail, zda bych nesehnal to a to a když mi takhle napíše více lidí o stejnou věc, tak je nyní mohu odkázat sem a nemusím pořád hledat odkazy.Smile Ulož.to mi poskytuje doživotní úložiště souborů, takže to je pro mě jasná volba, proč odkazuji právě tam. Jinak ve skutečnosti více jak polovina uploadů zde není ode mě, je to pouze z druhé ruky, protože než bych reup udělal, tak by na to dotyční členové čekali o několik týdnů či měsíců déle a tím by raději zašli jinam. Nyní se snažím přání plnit o víkendu, kdy mám alespoň trochu volněji... jinak ještě jeden fakt je, že můj internet není z nejrychlejších a upload běžného filmu v DVD kvalitě mi trvá přes hodinu a půl, což ve finále znamená, že pokud to je můj vlastní upload, tak udělám za den maximálně 2 filmy...
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
canibalx
Začátečník
Začátečník



Male
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 08. 10. 10

Fileserve.com Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fileserve.com   Fileserve.com EmptyMon 25 Oct - 20:36:00

Ano to je problém i můj. Můj upload také není nejrychlejší a proto volím 201 až 299Mb xxx videa a tím se zařadím do 4 kategorie na fileserve. Vlastně nic jiného než xxx nedělám a myslím, že to docela funguje. Nejlepším výdělkem, aspoň tedy pro mě byl hellshare, kde jsem si "zálohovával" nějaké filmečky, ale to dost odbočuji
Návrat nahoru Goto down
http://cashnet.webnode.cz
kobra5
Admin
Admin
kobra5


Male
Počet příspěvků : 644
Bydliště : Kanada (I love Canadian women!)
Datum registrace : 18. 02. 09

Fileserve.com Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fileserve.com   Fileserve.com EmptyMon 25 Oct - 21:16:35

Tomu věřím, že o XXX soubory je největší zájem. Hru či film si každý najde na kdejakém warez fóru, protože všude mají stejné, ovšem XXX všude stejné není... Však né nadarmo toho je na internetu s touto tématikou tolik. Jinak na podobném systému funguje i Uploading.com, kam jsem dříve nahrával soubory, ovšem tam je myslím jen 30 dní bez stažení a pak delete.Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.kobra5.7x.cz/
Sponsored content





Fileserve.com Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fileserve.com   Fileserve.com Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fileserve.com
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nuda fórum :-) :: Výdělek na internetu :: Jiné výdělky-
Přejdi na: